logo

NAJDETE NÁS

Nové nádraží 502/1
717 00 Ostrava - Bártovice

POHOTOVOST 24/7

+420 601 369 300
servis@itcservis.cz

OTEVÍRACÍ DOBA

Po - Pá : 08:00 - 16:00
So - Ne : Zavřeno

Servis a opravy výpočetní techniky

opravujeme všechny značky a druhy IT zařízení

ITC Servis je servisní firma provádějící opravy výpočetní techniky, převážně té, k níž je třeba hlubších znalostí a zkušeností, tj. tiskáren, notebooků, monitorů, počítačů, tiskových hlav, a mnoho dalšího. Je založena na dlouholetých zkušenostech našich techniků v tomto oboru.Na první místo ovšem klademe vztah k zákazníkovi. Všechno, co děláme, podřizujeme zájmu našich zákazníků.

Provádíme pozáruční servis kancelářské, výpočetní techniky a spotřební elektroniky od všech světových výrobců, jako jsou ACER, ASUS, Apple, Brother, Canon, DELL, Eaton, Epson, Fujitsu, Gestetner, HP, Huawei, Honor, IBM, Konica-Minolta, Lenovo, Lexmark, MSI, NEC, OKI, Panasonic, Ricoh,  Samsung, Toshiba,  Xerox, a mnoha dalších.
Servisní služby zajišťujeme pro mobily, tablety, počítačenotebookytiskárny, kopírky, multifunkce, skenery, LCD televize, servery, záložní zdroje (UPS) a další zařízení které najdete doma i v kanceláři.
Naši zkušení technici jsou opravdové jedničky ve svém oboru s dlouholetou praxí. Provádějí servis a opravy výpočetní techniky zodpovědně a kvalitně ve velmi krátkém čase. Např. displej v notebooku dokáží vyměnit i na počkání.

Provádíme servis PC všech typů. Opravy PC poskytujeme jak pro neznačkové (vlastní sestavy) tak pro značky Fujitsu SiemensHP (Hewlett Packard)DellAcerAsus, Toshiba, IBM, LenovoLynxTriline, Prestigio, HALL 3000 ale také pro ostatní počítače všech typů a značek. Naše servisní středisko je k dispozici 24 hodin denně a 7 dní v týdnu.
Opravujeme tiskárny, kopírky i multifunkce u nás v servisním centru popř. technik přijede až k Vám. Stací vyplnit jednoduchý formulář pro výjezd technika a my už vše ostatní zařídíme.

V oblasti výpočetní techniky nabízíme profesionální, kvalitní a rychlí servis zařízení všech známých značek na českém i zahraničním trhu.

PROFESIONÁLNÍ SERVIS PRO

KOPÍRKU

MULTIFUNKCI

FAX

LCD MONITOR

MOBIL

TABLET

PROJEKTOR

SKENER

Značky které opravujeme

PRO KOHO JSOU NAŠE SLUŽBY URČENY

autoškoly

domácnosti

živnostníky

školy

univerzity

státní správu

nemocnice

organizace

společnosti

grafické studia

lékaře

a další

Stručný popis našich servisních služeb : PC servis počítačů , inovace a přestavby PC, instalace a opravy počítačů všech značek, opravy notebooků všech značek, opravy a servis tiskáren, servis plotrů , výměna vadných dílů v rámci služby servis PC, servis notebooků a opravy tiskáren za nové náhradní díly na notebooky. Acer servis , Asus servis , HP servis , Fujitsu servis , notebook servis a opravy notebooků všech značek. Originální náhradní díly pro notebooky a displeje pro notebooky vhodné pro servis notebooků většiny značek – servis notebooků Acer, servis notebooků Asus a další typy notebooků. Obnova dat a záchrana dat ze všech datových médií.