logo

NAJDETE NÁS

Nové nádraží 502/1
717 00 Ostrava - Bártovice

POHOTOVOST 24/7

+420 601 369 300
servis@itcservis.cz

OTEVÍRACÍ DOBA

Po - Pá : 08:00 - 16:00
So - Ne : Zavřeno

Jsme firma která si zakládá na profesionalitě

DLOUHOLETÉ ZKUŠENOSTI

Dlouholetá praxe a neustálé zlepšování našich kvalit v oboru, nám dává předpoklady postarat se o co nejrychlejší a nejefektivnější řešení vaší zakázky, samozřejmě s maximální pečlivostí na kvalitu provedené práce.

Pokud hledáte spolehlivého partnera v oblasti výpočetní a kancelářské techniky, potom jste na správném místě. Naše firma se zabývá zejména servisními službami, které jsme schopni zajistit po celé České Republice díky smluvním dopravcům popř. mobilním technikům kteří jsou připraveni rychle reagovat a zajistit co nejkratší výpadek vašich zařízení. Dále pomůžeme s poradenstvím, dodávkami spotřebního materiálu a nových zařízení, nastavením a správy sítě, školením obsluhy, pravidelnými kontrolami a údržbou tiskáren, kopírek a multifunkcí u Vás doma či ve firmě.

Disponujeme vlastním servisním zázemím s moderně vybavenými servisními pracovišti, ale řadu oprav provádíme také přímo na místě kde se nachází vadný stroj.

proč zvolit právě nás

EXPRESNÍ REAKCE

Nenecháme vás v tom. Pokud nějaké Vaše zařízení přestane fungovat, okamžitě přispěcháme a pomůžeme jej opět uvést do provozu.

POMŮŽEME S VÝBĚREM

Vybrat to pravé zařízení pro splnění všech Vašich potřeb může být někdy náročné. Proto nás neváhejte oslovit. Rádi Vám s tím pomůžeme.

HOT LINE PODPORA

Při potížích můžete zavolat a odstranit závadu Vám zkusí pomoci na dálku naše servisní oddělení. 

Naše specializace

Zabýváme se servisem kancelářských zařízení  značek Avery, Brother, Canon, Citizen, DELL, Epson, HP, Intermec, Kobra, Konica Minolta, Kyocera, Lexmark, OKI, Olivetti, Panasonic, Plexo, Printronics, Ricoh, Samsung, Star, Tally Genicom, Transact, Xerox, Zebra (tiskárny, velkoformátové tiskárny – plottery, kopírky, multifunkční zařízení, tiskárny štítků a plastových karet, …), dále pak počítačů, all-in-one PC, serverů neznačkových i značkových a to zejména ACER, ASUS, DELL, HP, LENOVO, PACKARD BELL, TRILINE, notebooků ACER, HP, ASUS, Fujitsu, LENOVO, DELL, Packard-Bell, COMPAQ, SONY, Toshiba, Samsung, MSI a kompletním sortimentem kancelářské  a výpočetní techniky

Naše REFERENCE

Někteří naši Vážení klienti

Chráníme Vaše podnikání

Naším cílem je udržovat Vaše počítače, notebooky, tiskárny, kopírky, skenery, faxy, plotry, a další periferie v perfektním a funkčním stavu. Předcházet poruchám, případně je vyřešit v co nejkratší možné době. Staráme se, aby se naši zákazníci z řad středních a malých firem mohli nerušeně věnovat své práci. Zabezpečíme údržbu, servis a další rozvoj Vaší techniky.

Jak to u nás funguje

Po obdržení vašeho technického dotazu přidělíme odborníka, který je nejlépe specializován na řešení vašeho problému. Následně vyhodnotí všechny informace a navrhne nejlepší způsob řešení a následnou kalkulaci Vašeho problému. Potom už bude záležet jen na Vašem rozhodnutí zda navrhované řešení schválíte, popř. navrhnete nějaké změny. Vždy se snažíme přizpůsobit hlavně Vašim požadavkům.