logo

NAJDETE NÁS

Nové nádraží 502/1
717 00 Ostrava - Bártovice

POHOTOVOST 24/7

+420 601 369 300
servis@itcservis.cz

OTEVÍRACÍ DOBA

Po - Pá : 08:00 - 16:00
So - Ne : Zavřeno

Servis a opravy počítačů

PC – počítače – prodej, opravna počítačů, servis a opravy PC počítačů všech typů

Provádíme opravy a servis stolních PC – počítačů, All-in-one, herních sestav, serverů a dalších speciálních (vestavných PC do výrobní linky, atd.). Zabíváme se opravou všech známých značek na našem i zahraničním trhu. Díky skvělému týmu proškolených techniků s dlouholetou praxí v oboru jsme schopni opravit jakékoli zařízení. To vše na součástkové úrovni. Neprovádíme opravy výměnou vadných bloků (pokud to není vyloženě nutné), servis provádíme opravou jednotlivých vadných součástek pokud je to jen trochu možné, snažíme se je vždy nejdříve opravit či vyrobit. 

Diagnostiku zařízení provádíme ZDARMA za předpokladu, že bude servis zařízení proveden u nás. Při nerentabilní opravě, nebo totální neopravitelnosti PC – počítače je diagnostika taktéž ZDARMA a k tomu Vám provedeme kalkulaci nového počítače dle Vašich potřeb.

OBJEDNÁTE

Z domova pohodlně a jednoduše objednejte opravu vašeho počítače přes objednávkový formulář. Následně vyčkejte na potvrzení vaší objednávky, kde budou i pokyny jak přípravit pc k odeslání k nám do servisu.

ODVEZEME

PC vyzvedneme naším nasmlouvaným dopravcem v dohodnutý čas. a přepraví ho k nám do servisu kde provedeme diagnostiku a spojíme se s vámi

OPRAVÍME

Po přijetí pc sestavy u nás v servise provede technik diagnostiku a následně vám sdělíme cenu opravy a po obdržení vašeho souhlasu provedeme opravu.

DOVEZEME

Opravené PC vám následně kurýr doručí zpět na Vámi vybranou adresu. V případě vybrání platby za servis na dobírku, zaplatíte kurýrovi hotově nebo kartou a po rozbalení zásilky si opět můžete užívat opravené PC.

nejčastěji opravujeme tyto značky

a dalších...

TECHNICKÝ DOTAZ

Naši technici zodpoví vaše technické dotazy ohledně závad. Stačí kliknout a vyplnit jednoduchý formulář.

Po obdržení vašeho technického dotazu přidělíme odborníka, který je nejlépe specializován na řešení vašeho problému. Následně vyhodnotí všechny informace a navrhne nejlepší způsob řešení a následnou kalkulaci Vašeho problému. Potom už bude záležet jen na Vašem rozhodnutí zda zařízení opravit.

Stručný popis našich servisních služeb pro opravy a servis počítačů

Servis PC, upgrade a rozšíření počítačů, instalace a ladění software do PC, opravy a výměna LCD obrazovek a monitorů pro počítače, výměna vadných dílů počítačů v rámci oprav za nové originální servisní díly, dodávky nových počítačů, servisní hotline pro opravny PC a software, opravy a servis všech typů závad počítačů a laptopů. Prodej originálních náhradních dílů pro PC. Opravy počítačů provádí naše PC opravna celoplošně pro celou ČR – odvoz a dovoz do druhého dne.